24.10.2021

Mesec požarne varnosti v Domajincih in Topolovcih

PGD Skakovci so sodelovali na vaji ob mesecu požarne varnosti katero je bila v Domajincih in Topolovcih. Sodelovala so vsa društva iz GZ Cankova

23.10.2021

Požar v Skakovcih

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Mesec požarne varnosti v Domajincih in Topolovcih

24.10.2021 13:18

Požar v Skakovcih

23.10.2021 05:24

Dne 23.10.2021 smo imeli v Skakovcih požar na stanovanjskem objektu pri družini Fašalek. Pogorelo je ostrešje stanovanjske hiše. Sodelovali so gasilci PGD Skakovci, PGD Cankova in PGD Gerlinci.

Pregled društva 2021

Po eno letnem premoru smo spet izvedli pregled društa. Je bilo prav zanimivo, da smo lahko po dolgem času  rekli kako lepo besedo.

Občni zbor PGD Skakovci

01.02.2020 19:00
Občni zbor je obiskalo rekordno število gasilcev in gasilk. V naše vrste smo sprejeli pionirje in pionirke. Na občnem zboru smo sprejeli, da bomo v letošnjem letu uredili dvorano. Na občnem zboru so bili prisotni člani PGD Bratonci in PGD Murski Petrovci.

Obnova Vaško gasilskega doma Skakovci

Gasilci smo se odločili in prenovili dvorano. Na novo smo naredili omet in prebelili vse prostore vaško gasilskaega doma. Prav tako smo poskrbeli za ozvočenje dvorane. Namestili smo štiri zvočinike po 400W z vso pripadajačo opremo. Upajmo le da bomo dvorano lahko čimprej uporabljali in da bo virusa Covid 19 spet normalno.

Panoramski posnetek vasi Skakovci

KARTANJE V ŠNOPSU

11.01.2020 18:19
PGD Skakovci so organizirali kartanje v šnopsu. Na prvem kartanju je bilo 34 tekmovalcev. Glede na odziv bomo naslednje leto organizirali  še enkrat. Hvala vsem za sodelovanje, prav tako pa hvala vsem kateri ste sodelovali pri pripravi tega dogodka

PRIŽIG LUČK

01.12.2019 09:19
 V nedeljo smo se zbrali gasilci, gasilke in ostali vaščani na 1. prižigu luč na božičnem drevesu pred gasilsko vaškim domom.Sama prireditev je odlično uspela. Božično vzdušje so nam pričarali naši najmlajši pionirji in pionirke, kateri so ob božični jelki zapeli nekaj božičnih pesmi. Upam , da nas bo prihodnje leto še več in pa da bo prireditev postala tradicionalna.

PRAKTIČNE VAJE GZ CANKOVA NA IGU

26.10.2019 11:48
Na praktičnih vajah katere je organizirala GZ Cankova so sodelovali prav tako trije člani PGD Skakovci :Majer Marjan, Matej Miholič in Jože Šadl. Bilo je zelo poučno. Obnovili smo znanje iz vrvne tehnike, gašenja goreče hiše in gašenje ter reševanja ob notranjih požarih.

MESEC POŽARNE VARNOSTI KRAŠČI 2019

13.10.2019 12:23
 V nedeljo smo sodelovali na vaji ob mesecu požarne varnosti, katero izvedemo vsako leto v mesecu oktobru. Na vaji je bilo prikazano kako najhitreje pogasiti objekt žage. Na vaji smo poleg gašenja izvajali še oživljanje oseb. Na vaji v Kraščih so sodelovale vsa društva GZ Cankova. Vajo je pripravilo PGD Krašči in GZ Cankova

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Prijava na poštni seznam.
Ime in priimek:

E-pošta: